Sosnowiec

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Quark-t
Imię: Rafał
Kontakt:

Re: Sosnowiec

Post autor: Quark-t » 4 lis 2017, o 22:48

Nie strasz ludzi, na szczęście Sosnowiec wciągnęli w strefę Schengen i tylko dowód wystarczy ;)

Fajnie, że się po tej stronie Brynicy pojawił porządny (w sensie - nie tylko standardowy asortyment) sklep.
Ceny "rozsądne"?
Pozdrawiam!
Quark-t

sibelius
Imię: Paweł

Post autor: sibelius » 5 lis 2017, o 11:22

Z dowodami to nie wiadomo, ale coś jest na rzeczy, bo rów wykopali wzdłuż Modrzejowskiej, pod Wielki Mur chyba :)

Cenowo to nie pamiętam, wyszedłem z pigmejkami po 5,50 szt i małą bucką na lawie za 10 zł. Bojki jak z fotoszopa, duble czy tam halfmuny były po 40, a te śliczne plakaty po 70 zł za parę, jeszcze sakury orange po 7. Rośliny w żelu były, na gałązki i w koszyczkach anubiasy, ale cenowo nie wiem jak stoją.

Awatar użytkownika
Quark-t
Imię: Rafał
Kontakt:

Post autor: Quark-t » 17 kwie 2019, o 21:46

Warto zaznaczyć, że GreenArt jest teraz na Targowej 10. Nie byłem w starej lokalizacji :oops: ale nowa sprawia pozytywne wrażenie. Wchodzi się nie jak do sklepu, bo witają nas akwaria pokazowe i miejsce do siedzenia, dopiero głębiej jest część handlowa. Duży wybór roślin (akwariowych a nie utopionych ;) ), także ryby, podłoża i inne bajery. A przede wszystkim obsługa, z którą można normalnie i rzeczowo porozmawiać :!:
Pozdrawiam!
Quark-t

ODPOWIEDZ