Sosnowiec

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

ona_88

Sosnowiec

Post autor: ona_88 » 29 cze 2007, o 23:13

Witam, szukam dobrych sklepów z sosnowca, w których będe mogła się zaopatrzyć w sprzęt akwarystyczny, pokarmy suche, mrożone i żywe oraz rybkami.

Wraz z chłopakiem (Myszon) czekamy na adresy, drobne opisy, trudności z dotarciem (sklepy ukryte w zakamarkach :)) itd.

Pozdrawiamy
Myszon i ona_88

Awatar użytkownika
kabal

Post autor: kabal » 1 lip 2007, o 14:13

Polecam sklep "MALAWI" na środuli. Nie znam dokładnego adresu. Ale prowadzą też sprzedaż w necie www.sklepmalawi.pl - pewno tam jest adres.

Mają dużo sprzętu, pokarmów itp. w dobrych cenach - jedne z lepszych cen. Ponadto akwaria w b.dobrych cenach. Z ryb to właściwie tylko Tanga i Malawi - ryby z importu.

Polecam

edit: Ludzie prowadzący to profesjonaliści i nie wciskają kitu - znają się na rzeczy!
Na jakiś czas bez baniaka

Awatar użytkownika
Myszon
Imię: Szymon
Kontakt:

Post autor: Myszon » 2 lip 2007, o 00:39

tak, wiedziaem o tym sklepie od dawna, w piątek niespodziewanie trafiłem do sosnowca, lecz do sklepu dotarłem w sobote o 12:30, a otwarty jest od 12 :( więc nie trafiłem na otwarte drzwi, ale pozaglądałem przez szyby i jest bardzo OK, tak jak na necie. Co mnie bardzo ucieszyło. Napewno tam jeszcze będe.

Trafiłem również do sklepu niedaleko komendy miejskiej policji między centrum plaza czy plejada (ten co jest 2 piętrowy ;-) wybaczcie to moje pierwsze odwiedziny tego miasta :)) a taką fajną fontanną :) Była tam, miła sympatyczna pani, ceny średnie, rybek nie udało mi się zobaczyć bo juz Pani wszystko sprzedała :) ale w poniedziałek dostawa :) co mnie zdziwiło pytając o krewetki, Pani odparła że są filtrujące, spytałem o cene (w częstochowie cena to między 10 a 16 zł) i spotkała mnie niespodzianka, Pani odparła że 4-5 zł nie więcej :) woga w akwariach w różnym stanie :) ale niech sięmoże wypowie jakiś stały bywalec.

Byłem też w dużym sklepie zoologicznym w plejadzie bądź plazie ;-) tam gdzie jest tylko jedno piętro (parter) wybór ogromny, obługa miła, ceny wysokie :D dziewczyna nabrała makulatury (darmówek) o rybciach itd - słusznie, sam pomagałem jej to taszczyć :) byłem światkiem dostawy i sklep wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, tylko np. razbora klinowa za 3,5 :( w zwykłych sklepach są po 2 zł. przynajmniej u mnie w Częstochowie, podobnie gupiki za 5 zł. itd. No ale sklep w takim centrum, to ceny też wyższe. Bądź co bądź zazdroszcze sosnowiczanom takiego sklepiku :D Widziałem też dostawe rybek do sklepu i jak się z nimi obchodzono, na szczęście b. dobre :D Sklep wywarł na mnie pozytywne wrażenie.

Może ktoś się wypowie o tych 2 sklepach i poda jakieś adresy innnych? ;>
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, o 12:10 przez Myszon, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.czfa.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - CZęstochowskie Forum Akwarystyczne

Zapraszam na http://www.zoo-gielda.czest.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - Częstochowska Giełda Akwarystyczno Zoologiczna

http://www.bajtcom.net" onclick="window.open(this.href);return false; - Twoja strona internetowa? Sprawdź!

Awatar użytkownika
nietyx
Imię: Michał

Post autor: nietyx » 7 lut 2008, o 19:13

Polecam sklep "MALAWI" na środuli. Nie znam dokładnego adresu
Teatralna 11 ;-) ciężko tam trafić [echh gdyby nie te gps-y :-P ] ale naprawdę ceny robią wrażenie żwir u mnie 5.50 a tam 2.50. No i ceny akwarii i sprzętu mają również niskie szkoda tylko że prowadzą jedynie Tanganike i Malawi
"Ludziom, którzy nigdy nie byli na meczu, stadiony kojarzą się wyłącznie z rozróbami. I tylko im. Przekaz medialny powoduje, że jeśli do zadymy dojdzie na jednym ze stu meczów, głośny będzie właśnie ten jeden. Reszty zwykły człowiek nie zauważy"

Awatar użytkownika
zielony_mintaj
Członek GSA
Imię: Paweł

Post autor: zielony_mintaj » 21 kwie 2008, o 20:52

nietykalnx pisze:ciężko tam trafić [echh gdyby nie te gps-y :-P ]
Teraz droga do sklepu jest przyzwoicie oznakowana, znaki prowadzą prosto do celu ;-) . Raj dla fanów afrykańskich ryb, choć i paletki się trafiły. Do tego dwa baniaczki z roślinami, mnóstwo sprzętu i akwaria w przystępnych cenach.

Acha, ceny na www nieco nieaktualne, przynajmniej jeśli chodzi o rośliny (na miejscu jest drożej, o 1 PLN, ale zawsze :mrgreen: ).

Generalnie polecam, jedyny minus to odległość od miejsca mojego zamieszkania :-D i monotematyczna obsada rybna.
Do not fight the macro algae, grow the macro algae.
Tom Barr

Kolejarz65

Re: Sosnowiec

Post autor: Kolejarz65 » 6 sie 2008, o 19:22

obecnie sklep Malawi jest w Sosnowcu Południowym,w dawnym Supermarkecie z tyłu slepu
Adam

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 7 sie 2008, o 08:23

Adam, masz nowy adres?
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
sulti
Imię: Janusz

Post autor: sulti » 7 sie 2008, o 13:26

Skoro nadal jest przy dawnym Supermarkecie (a był tam jeszcze 2 tygodnie temu :-) ) to jest to nadal Teatralna 11 (tak jak pisał kolega nietykalnx). Wiem bom sam tam błądził :)
Shrimps on the way! :)

Awatar użytkownika
Emi
Administrator
Imię: Emi

Post autor: Emi » 7 sie 2008, o 13:29

A to spoko :)
Pozdrawiam,
Emi

Awatar użytkownika
zielony_mintaj
Członek GSA
Imię: Paweł

Post autor: zielony_mintaj » 31 paź 2008, o 10:37

Od 8.11.2008 SklepMalawi zmienia podstawowy adres na http://www.sklepmalawi.eu" onclick="window.open(this.href);return false; .
Do not fight the macro algae, grow the macro algae.
Tom Barr

ODPOWIEDZ