Sosnowiec

Informacje o firmach, sklepach akwarystycznych i zoologicznych na terenie regionu

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Justka
Imię: Justyna

Re: Sosnowiec

Post autor: Justka » 24 cze 2010, o 17:15

Co do asortymentu to się nie wypowiadam bo w sumie zamawialiśmy wcześniej przez telefon co chcemy więc jak przyjechaliśmy to było. Nie byłam na Teatralnej ale teraz napewno nie można powiedzieć że jest pusto ;) sklep jest w maleńkim lokalu, i trochę przypomina ten na Będzińskiej (dużo rzeczy w jednym miejscu).

Awatar użytkownika
Myszon
Imię: Szymon
Kontakt:

Post autor: Myszon » 28 cze 2010, o 18:11

Może chociaż nie ma niskich sufitów :)

Szkoda, że go przenieśli, Teatralna była blisko centrum, Ceglana już tak blisko nie jest, ale wypowiem się na ten temat po pierwszych próbach odnalezienia nowej lokalizacji :)
http://www.czfa.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - CZęstochowskie Forum Akwarystyczne

Zapraszam na http://www.zoo-gielda.czest.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; - Częstochowska Giełda Akwarystyczno Zoologiczna

http://www.bajtcom.net" onclick="window.open(this.href);return false; - Twoja strona internetowa? Sprawdź!

Awatar użytkownika
tyshek
Imię: Tomek

Post autor: tyshek » 28 lis 2010, o 14:49

Witam

Po stwierdzeniu że wracam do hobby z młodości zacząłem szukać w necie ciekawych ofert na akwaria ,filtry itd. U siebie w mieście odwiedziłem kilka zoologicznym,ceny powalały na kolana :evil: Wybrałem MalawiShop na Będzińskiej w Sosonowcu,nie żałuję :!: Kupiłem u nich zestaw i jestem zadowolony,wszystko się zgadzało jeżeli chodzi o ceny z neta ,w realu były identyczne.Powiem że są dość niskie przykład - żwirek 2.8 zł za 2kg,u mnie z sklepie 3.5-4.5 zł ,różnica jest choć nie są to jakieś wysokie kwoty.Wybór konkretny,ceny niskie i fachowa pomoc tego miłego gościa-takie mam zdanie na temat sklepu.Jedno co mogę się doczepić to sam sklep,raczej wnętrze,trochę ciasno,musiałem się nieźle nakombinować żeby wyjść że sklepu :D to tak na marginesie.Ogólnie pozytyw,jeżeli się zdecyduję na kolejne akwa to na pewno pojadę Do MalawiShop
Malawi

Awatar użytkownika
kurt
Imię: Łukasz
Kontakt:

Post autor: kurt » 29 lis 2010, o 10:05

To ja mam ostatnio troszkę mieszane uczucia. (malawishop na będzińskiej)
Co prawda nie w kwestii akwarystyki, ale sprowadzanie jedzenia dla kota miesiąc (zwykły royal, 10kg) i dalej brak,spowodowało pewien niesmak :|

asree
Imię: Bartłomiej

Post autor: asree » 3 gru 2010, o 12:49

zielony_mintaj pisze:Od 8.11.2008 SklepMalawi zmienia podstawowy adres na http://www.sklepmalawi.eu" onclick="window.open(this.href);return false; .
Pomijając adres to sklep jest teraz na Będzińskiej 16 :) Jeśli ktoś się orientuje co jest na Będzińskiej, to jest to następny blok za Klubem Kiepury. :) Od drogi sklepu nie widać, a nawet stojąc przed drzwiami miałem wątpliwości gdzie wejść :P
W sklepie nie mają ryb tylko sprzet.

Ze sklepów które jeszcze sprzedają ryby to:

W Plejadzie ul. Staszica 8b - spory wybór ryb i sprzętu, ale ceny kosmiczne.

Ul. Piłsudskiego 8 w bramie - Jeden z najtańszych sklepów w Sosnowcu. Teraz jest po remoncie i w "nowym" miejscu. Dawno nie byłem, bo wybór ryb był mały i sklep wyglądał nie ciekawie. Ale teraz to normalnie szacun :P wszystko czysto i zadbanie. Ryb to tak standardowo bez szaleństwa i raczej typowe gatunki, ale chyba sprowadzają.

ZOO Afrika ul. Zuzanny 20 CH Auchan - trochę się zmieniło dawniej były dwa piętra teraz tylko parter. Ceny jak zwykle dosyć wysokie.

Jeszcze na Braci Mieroszewskich za Biedronką Centrum Akwarystyczne - sklep budzi mieszane uczucia ceny raczej niskie, ale łatwo przywlec chorobę. Znajomość ryb średnia.

Poza tym na Hallera jest sklep który od bardzo dawna miał ryby, ale teraz prowadzi tylko sprzęt. :(

To tyle z tych co często odwiedzam :P

masa
Imię: jacek

Post autor: masa » 14 sty 2011, o 15:09

mały sklepik na zagórzu dzielnica sosnowca ul.Bohaterów Monte Cassino 50.Miły pan i chyba od zawsze tam prowadzi sklep :D

szogo89
Imię: Michał

Post autor: szogo89 » 24 sty 2011, o 17:28

Kilka słów o 'MALAWI'..

Od jakiegoś czasu jestem ich klientem. I byłem bardzo zadowolony z zakupów - dobra jakość za niską cenę. Zazwyczaj obsługa bardzo uprzejma.

Ale kupiłem jakiś czas temu 'korzeń z Japonii' co się okazało- że w dziurach ma cement a był oczywiście na wagę... mimo zapewnień sprzedawcy, że nic z korzeniem nie trzeba robić, po włorzeniu do zbiornika zaczeło z miejsc gdzie został odcięty wyrastać coś białego do teraz nie wiem co to jest.

Awatar użytkownika
Lendziu
Imię: Marcin

Post autor: Lendziu » 24 sty 2011, o 23:08

być może źle spreparowany/wysuszony korzeń i wychodzi pleśń w formie białego szlamu.. zniknie samo lub poczekaj jeszcze trochę i wyczyść pod bieżącą wodą.
Moje 1100l z księżniczkami: http://www.forum.gsa.org.pl/viewtopic.php?f=21&t=8062
.
Obrazek
<<< KLIKNIJ na banner powyżej, by dowiedzieć się więcej >>>

Awatar użytkownika
kurt
Imię: Łukasz
Kontakt:

Post autor: kurt » 25 sty 2011, o 12:26

szogo89 pisze:Kilka słów o 'MALAWI'..
co się okazało- że w dziurach ma cement a był oczywiście na wagę...
Chyba nei wierzę, pokaż jakieś zdjęcia.

Pemek
Imię: Przemek

Post autor: Pemek » 25 sty 2011, o 15:48

szogo89 pisze:po włorzeniu do zbiornika zaczeło z miejsc gdzie został odcięty wyrastać coś białego do teraz nie wiem co to jest.
Często to się dzieje przy nowych korzeniach, jest to całkowicie normalne.
"Zainspirowany niepowtarzalnym pięknem natury"

ODPOWIEDZ