[110l] IwAgumi

Tutaj zamieszczamy zdjęcia naszych akwarii

Moderatorzy: piotrK, sagitta

Awatar użytkownika
Xiao Lohan
Członek GSA
Imię: Michał

Re: [110l] IwAgumi

Post autor: Xiao Lohan » 9 sty 2019, o 13:44

wycinając sprzęt po lewej i bojownika to akwarium to istny fraktal! znaczy ze zdjęcia można uważać, że ma zarówno 60 jak i 600 litrów :D
obecne: [350]
historia: [160] | [112] | [30] | [30] | [15]

Agumi
Imię: Magdalena

Re: [110l] IwAgumi

Post autor: Agumi » 13 sty 2019, o 13:45

Tak, dołożyłam światła, ale to bardziej z czystej ciekawości :D W tej chwili jest 5x 10 W Full Spectrum White, ale też nie świecę długo mając je na 100% + mam niby jeszcze nocne oświetlenie, ale nie stosuję go :P Szczerze mówiąc... bałabym się dodać coś tam u góry na skałę, bo jest tam trochę ciepło :P
Xiao Lohan pisze:
9 sty 2019, o 13:44
wycinając sprzęt po lewej i bojownika to akwarium to istny fraktal! znaczy ze zdjęcia można uważać, że ma zarówno 60 jak i 600 litrów :D
Dokładnie :D Szczerze mówiąc nawet tego nie planowałam... mogłam oczywiście postawić większe akwarium, bo wcześniej stało tam 300l, ale szukając inspiracji i przeglądając zdjęcia i filmiki bardzo spodobał mi się efekt uzyskany wystającymi skałami. Nie chcąc szaleć, stwierdziłam, że 120x30x30 będzie w sam raz żeby nie taszczyć do domu skał większych od siebie :D Naprawdę cieszy jak ludzie piszą, że też chcieliby takie duże akwarium kiedyś, a w odpowiedzi dostają, że to ledwo 110l :D

Od wczoraj pływają już neony :D Wygląda to świetnie! Trafiło mi się tak, że cały czas pływają w ławicy... i to do tego stopnia, że kosiarki chyba zaczęły myśleć, że też są neonami i pływają razem z nimi :D Mam nadzieję, że zrozumieją, że tak nie jest i wrócą do czyszczenia :D Zdjęcie dodam za kilka dni, bo chcę im dać trochę spokoju w nowym domu ^^

ODPOWIEDZ